tel. 606443310 | email: biuro@firanysieradzan.pl

Projekty indywidualne

Oferujemy Państwu możliwość wykonania indywidualnego projektu aranżacji okiennych oraz stołowych z pomiarem w domu lub w lokalu klienta.

Projektujemy i kompleksowo wykonujemy aranżacje składające się z paneli, rolet rzymskich, firan z woalu, zasłon oraz wszelkich najmodniejszych rozwiązań do wystroju okna.

 

Posiadamy własną szwalnie, dział projektowy oraz ogromny wybór tkanin w wielu kolorach oraz fakturach dlatego możemy sprostać każdemu zleceniu w każdym domu, mieszkaniu lub punkcie usługowym takim jak restauracje, sale weselne itp. 

 

Jak wygląda wykonanie indywidualnego projektu z pomiarem w lokalu klienta?


Nasza projektantka po wcześniejszym ustaleniu dogodnego terminu przyjeżdża do Państwa domu w celu wykonania pomiaru oraz ustalenia szczegółów. 


Przywozi ze sobą wszystkie próbniki tkanin dlatego klient może na żywo zobaczyć czy dana tkanina idealnie pasuje do jego wnętrza. 


Po wybraniu tkanin, z których wykonane zostaną Państwa firany na indywidualne zamówienie oraz zrobieniu pomiaru Państwa okien, nasz pracownik w ciągu kilku dni skontaktuje się z Państwem w celu przedstawienia indywidualnej wyceny. 


Wtedy Państwo ostatecznie decydują czy zlecenie ma zostać przekazane do realizacji. 
Jeśli Państwa decyzja jest pozytywna, zamówienie zaczyna być realizowane przez nasz zespół projektowy oraz szwalniczy i dostarczone do Państwa w ustalonym terminie. 


Opcjonalnie oferujemy zawieszenie uszytych firan, oraz profesjonalne upięcie. 
Dodatkowo oferujemy montaż karniszy oraz pomoc w ich wyborze jeśli zajdzie taka potrzeba. 

 

Usługa indywidualnego projektu, która zawiera dojazd do klienta na terenie Kalisza lub w okolicy do 30 km wraz z próbnikami, pomiar oraz ustalenie materiałów, z których aranżacja zostanie wykonana jest całkowicie bezpłatny

 

Płacą Państwo tylko wtedy, gdy zdecydujecie się na realizację projektu. 

 

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt:

tel. 606 44 33 10
mail: pphu.sieradzan@gmail.com

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl